Ana Sayfa Ürünlerimiz Toplam Çözünmüs Katilar Nedir? SIKÇA SORULAN SORULAR Ürünlerimizi Alabileceginiz Adresler Hakkimizda Bize Ulasin
 EL TİPİ CİHAZLAR
 TDS-EZ (Ekonomik)
 TDS Metre 3 (Kılıflı)
 TDS Metre 4 (Kalem Tipi)
 TDS Metre 4TM (Sıcaklık)
 AP1 Elegant TDS Ölçer
 AP2 İletkenlik (EC) Ölçer
 EC/TDS Kombo Metre
 Su Geçirmez pH Metre
 Su Geçirmez ORP Metre
 Endüstriyel Termometre
 ELEKTROLİZ CİHAZI
 Pr 2
 PANO TİPİ CİHAZLAR
 Dual TDS Monitörü
 Dual TDS Monitörü 2
 KONTROL PANELLERİ
 TDS / PS-100
 TDS / PS-200
 TDS / PS-202
 İletkenlik / PC-100
 
Kullanım Alanları:
İçme Suyu
Su Filtreleri
Su Saflaştırma Sistemleri
      - Reverse Osmosis (RO)
      - Karbon Filtrasyonu
      - Distilasyon
Akvaryumlar

 

Mertas

Mertaş Ltd. Hakkında

Mertaş, 1975 yılından beri Türk özel ve kamu sektörüne endüstriyel ve medikal su arıtma ve saflaştırma çözümleri ve sistemleri sunan, ülkemizin en eski firmalarındandır.   Mertaş, su arıtma teknolojilerinde birçok ilke imza atmıştır. Mertaş, birer yapay böbrek vazifesi gören hemodiyaliz makinelerinin çalışması için gerekli su saflaştırma sistemlerini Türkiye'de ilk kez 1979 yılında kurarken, Türkiye'nin ilk tuz tableti, ilk kesin mikron ölçümlü kartuş filtresine imza atmıştır.

Mertaş, şu anda 2500 m2 kapalı alanda üretimlerini sürdürmekte olup, hemodiyaliz su sistemleri de üretmesinden dolayı Tıbbi Cihaz Kalite Yönetim Sistemi sertifikasyonu ve ISO 9001 altında çalışmaktadır.

Ürün ve hizmetlerinin kalitesi, ISO 9001, ISO 13485, CE, TSE Hizmet Yeterlik Belgesi, Sanayi Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlik Belgesi gibi birçok belge ile tescillenmiş olan Mertaş, yüksek kaliteyi makul fiyata sunan HM Digital ürünlerini 2003 yılından beri, siz değerli tüketicilerimize sunmaktan mutluluk duymaktadır.

HM Digital

HM Digital, Inc. Hakkında

1987 yılında kurulan HM Digital, Inc. firması dünya çapında kabul görmüş su analiz cihazları, özellikle de TDS ölçüm cihazlarının üreticisidir. Ürünlerimiz Los Angeles, A.B.D. ofisi ile Seul, Kore'deki ISO-9001 sertifikalı fabrikamız tarafından tasarlanmaktadır. Ürünlerimiz, dünyanın 50'yi aşkın ülkesinde satılan TDS, pH, İletkenlik, ORP ve sıcaklık ölçen cihazlardır. Cihazlarımız özellikle Reverse Osmosis / Ters Ozmoz sistem satıcıları ve teknisyenlerince kullanılmaktadır.


© 2008 Mertaş Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır.
 442, Myron L Company'nin tescilli markasıdır.